Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» - новий центр японської автомобільної культури

Група компаній «НІКО» відкриває «НІКО Істлайн Мегаполіс», новий дилерський центр Mazda на території «Автомобільного Мегаполісу НІКО». Як єдиний офіційний дилер Mazda на лівому березі Дніпра в Києві, «НІКО Істайлн Мегаполіс» пропонує автолюбителям надійні японські автомобілі, якісний сервіс і істотну економію часу  за умови співпраці з дилерським центром.Піклуючись про своїх клієнтів і партнерів, група компаній «НІКО» пропонує їм найкраще з можливого. Дані наміри втілюються, насамперед, у кількісному і якісному розвитку автомобільної дилерської мережі «НІКО». Тому довгоочікуваним і радісною подією стало відкриття нового офіційного дилерського центру Mazda.Автосалон «НІКО Істлайн Мегаполіс» побудований за новітніми стандартами бренду. Для клієнтів забезпечений максимальний рівень комфорту під  час вибору та купівлі автомобіля - просторий шоурум, з окремо оформленої зоною для новинок, комфортна зона очікування з Wi-Fi, кафе на 2 поверсі, окрема зона видачі автомобіля.

У шоу-румі «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Mazda. Крім того, кожен бажаючий може випробувати на тест-драйві одну з популярних моделей: Mazda 3, Mazda 6 або Mazda CX-5 .Особливої уваги заслуговують нові технологи SKYACTIV, що втілилися в новому поколінні моделей Mazda: Mazda CX-5 і в новій Mazda 6 - з новими двигунами, коробками передач, кузовом і шасі. Завдяки технологіям SKYACTIV автомобілі стали на 15% більш потужними, але при цьому на 15% економнішими. Були оптимізовані також коробки перемикання передач: нова автоматична коробка SKYACTIV-Drive і механічна коробка передач SKYACTIV-MT стали ще більш легко- і комфортно- керованими, перетворюючи процес кермування Mazda у справжнє задоволення. Особисто переконатися в цьому можна пройшовши тест- драйв однієї з моделей Mazda: Mazda 6 чи Mazda CX-5.Для власників Mazda автосалон «НІКО Істлайн Мегаполіс» пропонує послуги офіційного сервісного центру. На сервісі «НІКО Істлайн Мегаполіс» клієнти завжди можуть розраховувати на допомогу висококваліфікованих фахівців, підготовлених компанією Mazda, якісне обслуговування і доступні ціни на техпідтримку.

До послуг клієнтів СТО «НІКО Істлайн Мегаполіс» 8 постів, у тому числі пункт інтерактивного приймання, пост розвалу/сходження і 2 мийки. Всі співробітники сервісної станції «НІКО Істлайн Мегаполіс» пройшли профільне навчання і мають змогу регулярно підвищувати свою кваліфікацію, Саме тому гарантійне і постгарантійне обслуговування та ремонт клієнти отримують на високому рівні.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує всіх шанувальників японського бренду Mazda відвідати дилерський центр, пройти тест-драйв обраної моделі, отримати задоволення від автомобілів і просто добре провести час у сучасному центрі японської автомобільної культури.

«НІКО Істлайн Мегаполіс», Бориспільське шосе 13-й км. Контактний телефон (044)3945555