Новини

Mazda дарує подарунки за тест- драйв в «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Автосалон «НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, пропонує всім своїм клієнтам і відвідувачам оцінити переваги японського бренду, випробувавши Mazda на тест- драйві і отримати подарунок.Автосалон «НІКО Істлайн Мегаполіс» з радістю запрошує всіх автолюбителів в новий автосалон Mazda, розташований на 13 -му км Бориспільського шосе на території «Автомобільного Мегаполісу НІКО».

З нагоди свого відкриття, з 15 по 30 березня всі клієнти та відвідувачі автосалону « НІКО Істлайн Мегаполіс» , які пройшли тест- драйв автомобіля Mazda і заповнили анкету учасника, отримують гарантований подарунок від «Автомобільного Мегаполісу НІКО». Два види маршруту на вибір дозволять оцінити динаміку і їздові характеристики автомобілів як в умовах ідеального дорожнього покриття (Бориспільська траса), так і в умовах руху по населеному пункту (прилеглі селища). У тестовому парку «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлені наступні моделі: Mazda 3 , Mazda 6 , Mazda СХ- 5 .

Нова Mazda 3 - автомобіль з новим півторалітровим мотором, в якому використані технології SkyActive. Потужність - 120 к.с., максимальний обертовий момент - 150 Нм, досягається при 4000 об / хв . Комплектація автомобіля, представленого на тест- драйві : TOURING з 6 -ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Mazda 6 - представник нового покоління Mazda, в якому втілилися передові технології SKYACTIV і дизайн " KODO - душа руху". Комплектація автомобіля, представленого на тест- драйві: PREMIUM з новим потужним двигуном об'ємом 2,5 літра, який видає 192 к.с. і 256 Нм крутного моменту, 6 -ступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль Mazda 6 став переможцем «Автомобіля року в Україні 2014» у середньому класі.

Mazda СХ- 5 - це стильний міський кросовер, який поєднує в собі всю гаму інноваційних технологій SKYACTIV і зовнішність у стилі «КОDО - душа руху». Двигун 2,0 розвиває потужність 150 к.с., максимальний обертовий момент - 380Нм. Комплектація автомобіля, представленого на тест- драйві: PREMIUM з 6 -ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Необхідно відзначити, що всі моделі Mazda, представлені на тест-драйві, отримали максимально можливу оцінку безпеки - п'ять зірок при проведення тестів Euro NCAP.

В автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлений широкий вибір автомобілів марки Mazda. Клієнти можуть пройти тест-драйв, отримати консультацію з кредитування та страхування, скористатися послугою trade - in та іншими перевагами « Автомобільного Мегаполісу НІКО ».
 
Клієнти компанії «НІКО Істлайн Мегаполіс» також стають учасниками Програми лояльності « 5 Діамантів » , яка дозволяє скористатися спеціальними умовами при придбанні автомобілів , запасних частин і аксесуарів , обслуговуванні на сервісній станції , а також при страхуванні авто .

Деталі за телефоном ( 044 ) 394-55-55, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.

* Акція діє з 15 по 30 березня 2014 року. Кількість подарунків обмежена. Подробиці акції за тел. (044) 394-55-55 . Під подарунком мається на увазі придбання термоса або пледа від Автомобільного Мегаполісу НІКО за 1,00 грн.