Новини

Зустрічай весну на повному ходу разом з MAZDA

Компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, оголошує про старт весняної пропозиції по сервісу!

Для клієнтів сервісу «НІКО Істлайн Мегаполіс» з 17 березня по 30 квітня 2014 стартує сервісна кампанія «Зустрічай весну на повному ходу», в рамках якої кожен клієнт отримує можливість скористатися спеціальною сервісною пропозицією - підготувати свою Mazda до нового сезону: зробити шиномонтаж і балансування, провести діагностику ходової і перевірку розвалу-сходження. Акційна вартість комплексу послуг всього 350 грн, що вигідніше більш ніж на 50 %, ніж регулярна ціна .

У акційний пакет послуг входять наступні роботи:

  • Діагностика ходової;
  • Регулювання розвалу-сходження ;
  • Шиномонтаж (до 17 R);
  • Балансування.


В автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлено широкий вибір автомобілів марки Mazda. Клієнти можуть пройти тест-драйв, отримати консультацію щодо кредитування та страхування, скористатися послугою трейд -ін та іншими перевагами Автомобільного Мегаполісу НІКО.

Клієнти компанії «НІКО Істлайн Мегаполіс» також стають учасниками Програми лояльності «5 Діамантів», яка дає можливість скористатися спеціальними умовами при придбанні автомобілів, запасних частин і аксесуарів, обслуговуванні на сервісній станції, а також при страхуванні авто .

Деталі за телефоном ( 044 ) 394-55-52, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13 - му кілометрі Бориспільського шосе.

* Спеціальна цінова пропозиція діє з 17.03.2014 по 30.04.2014 тільки на весь комплекс послуг.
** На акційну пропозиція не поширюються знижки за Програмою Лояльності НІКО.