Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує познайомитися з довгоочікуваною дизельною Mazda CX-5

В автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційному дилерському центрі Mazda в Києві та Київській області, стартували продажі дизельної версії Mazda CX-5.

Mazda CX-5 оснащена 2.2-літровим дизельним двигуном SKYACTIV-D (175 кінських сил), шестиступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом. Дизельна версія Mazda CX-5 в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлена у двох комплектаціях - Touring і Premium.

Завдяки технологіям SKYACTIV Mazda CX-5 стала справжнім інноваційним проривом автомобільного ринку. Інженери Mazda проробили вражаючу роботу, створюючи автомобіль з чистого аркуша так, щоб кожна деталь працювала в абсолютній гармонії. Робота дизельного двигуна SKYACTIV-D блискуче демонструє ці новітні досягнення.

Розробники створили екологічно чистий, економічний і ефективний мотор, здатний подарувати неймовірне почуття драйву. Найнижчий в світі ступінь стиснення (14:1) дозволяє зменшити кількість шкідливих викидів. Водночас був оптимізований момент загоряння, щоб уникнути втрат ефективності, а також успішно вирішена проблема запуску дизеля при -20С°. Завдяки зниженню тертя вдалося зменшити споживання палива. Всі ці зміни дозволили також зменшити вагу двигуна на 10%.

При низькій витраті палива - 5,3 л на трасі, SKYACTIV-D з легкістю наповнить рухом агресивні форми дизайну Mazda СХ-5, маючи найвищий в конкурентній групі максимальний крутний момент 420 Нм/2000 об.хв.

Новітні автомобільні розробки Mazda гідно оцінили на батьківщині в Японії, традиційно бензиновому ринку. Там Mazda CX-5 не лише стала першим кросовером з домінуючою часткою продажів автомобілів з дизельними двигунами SKYACTIV-D, але і завоювала титул «Автомобіля року 2012».

Купуючи автомобіль Mazda в «НІКО Істлайн Мегаполіс», клієнти стають учасниками Програми лояльності «5 Діамантів», яка дозволяє скористатися спеціальними умовами при придбанні автомобілів, запасних частин і аксесуарів, обслуговуванні на сервісній станції, а також при страхуванні авто. У «НІКО Істлайн Мегаполіс» також діє програма trade-in.

Отримати більш детальну інформацію про автомобілі Mazda можна за телефоном (044) 394-55-55, на сайті www.mazda.niko.ua, а також безпосередньо в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.