Новини

Сезон свіжості від «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Весняний період - саме час подбати про своє авто! Компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, оголошує про спеціальні знижки на популярні в нинішніх погодних умовах послуги: діагностику системи кондиціонування і мийку автомобіля.

Літо - це пора відпусток, довгоочікуваного відпочинку і, отже, далеких поїздок на автомобілі. Кожна тривала подорож передбачає посилену експлуатацію автомобіля. У жаркий період часу особливо інтенсивно працює система вентиляції та кондиціонування, підтримуючи оптимальну температуру в салоні автомобіля. Комфортний мікроклімат дозволяє повністю зосередитися на дорозі, знизити втому і підвищити увагу водія.

У «НІКО Істлайн Мегаполіс», дилерському центрі Mazda на Бориспільському шосе, з 1 травня по 31 червня діють спеціальна цінова пропозиція на комплексну мийку авто та знижки на діагностику та ремонт системи кондиціонування автомобіля *.

Сервісна акція «Сезон свіжості» включає:

Пакет «Комплексна мийка»

«НІКО Істлайн Мегаполіс» пропонує спеціальну ціну на комплексну мийку автомобіля - всього 35 грн
(стандартна ціна - 85 грн). Пакет включає в себе безконтактну мийку і прибирання салону і поширюється на всі автомобілі , незалежно від бренду.

Пакет «Кондиціонер»

Послуга включає:
− діагностику системи кондиціонування;
− перевірку радіатора системи охолодження;
− антибактеріальну чистку ;
− перевірку салонного фільтра і його заміну при необхідності.

Вартість повного пакету на діагностику системи кондиціонування становить 280 грн ** .

При необхідності заміни фільтра салону, знижка на фільтр складатиме до 30 %.

Детальна інформація за телефоном ( 044 ) 394-55-52 та в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13 -му кілометрі Бориспільського шосе.

* Акція діє з 1 травня по 31 червня  2014р . , Поширюється на всі моделі Mazda , незалежно від пробігу та року випуску.

** У вартість входять антибактеріальна обробка випарника кондиціонера , роботи з заміни салонного фільтра , діагностика системи кондиціонування , перевірка радіатора кондиціонера. Салонний фільтр оплачується окремо, залежно від моделі.