Новини

12 липня Niko Megapolis Offroad Fest в «Автомобільному Мегаполісі НІКО»

Вперше «Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе, проводить Niko Megapolis Offroad Fest - тест-драйв повнопривідних автомобілів, представлених в Мегаполісі. Захід відбудеться 12 липня з 11.00 до 18.00 на новій позашляхової трасі Мегаполісу, створеній спеціально для випробувань кросоверів та позашляховиків в складних природних умовах експлуатації.

Свій перший Niko Megapolis Offroad Fest «Автомобільний Мегаполіс НІКО» проводить 12 липня з 11.00 до 18.00 на offroad-трасі Мегаполісу. Всім бажаючим буде надана можливість особисто випробувати  автомобіль, що зацікавив, в нелегких умовах бездоріжжя.

Учасником позашляхового тест-драйву від автосалону «НІКО Істлайн Мегаполіс» виступає повнопривідний кросовер Mazda CX-5 2,0. Авто побудоване на принципово новій платформі компанії Mazda, має унікальний дизайн і вражаючі характеристики водіння. Інноваційні технології SKYACTIV дозволяють зменшити витрату палива і підвищити безпеку автомобіля, гарантують відмінну динаміку і керованість на незмінно високому рівні. Весною цього року було представлено модель Mazda CX-5 з дизельним двигуном.

Взяти участь у позашляховому тест-драйві Мегаполісу можна попередньо записавшись на сайті auto.niko.ua, а також за телефоном дилерського центру Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» (044) 394-55-55 або безпосередньо відвідавши захід.

У рамках заходу, інфраструктура Мегаполісу пропонує до уваги гостей окрему зону тренінгів для автомобілістів - тут пройдуть тренінги і демонстрація позашляхових якостей автомобіля, а також конкурс «Авто-слалом» від міжнародного центру вождіння FDW «Фізика Руху». Відбудеться майстер-клас від засновника і президента клубу «Offroadmaster» - Віталія Павлова, неодноразового учасника міжнародних експедицій і змагань, організатора 9-ти щорічних Всеукраїнських Фестивалів 4х4 «OFF-ROAD FREE FEST» і більше 50-ти різних позашляхових змагань 4х4.

Протягом дня в програмі заходу також конкурси, вікторини з подарунками від «Автомобільного Мегаполісу НІКО» та партнерів. Кожен учасник тест-драйву гарантовано отримає приємний подарунок.

Для маленьких гостей заходу - цікава анімаційна програма. Для всіх гостей заходу - фуршет в приємній атмосфері автомобільного свята.

Попередньо записатися на тест-драйв можна на сайті auto.niko.ua або за тел. 044 394 55 55 і гарантовано протестувати моделі, що цікавлять.

Партнери заходу:
Страхова компанія «AXA-страхування»
Компанія «НІКО Трейдінг» - офіційний дистриб'ютор масел Mobil1 в Україні
Сity Beach Club - пляж № 1 в центрі Києва
M150 - зарядись енергією Таїланду
Центр безпечного вождіння «Фізика Руху»