Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» пропонує комплексну діагностику автомобілів Mazda по літньою ціною

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, з 8 липня по 8 серпня пропонує власникам автомобілів Mazda скористатися акцією «Комплексна діагностика» за 50 грн.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе », офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, пропонує власникам Mazda подбати про технічний стан свого авто і пройти комплексну діагностику автомобіля Mazda за акційною ціною - 50 грн. Сервісна акція триватиме до 8 серпня. «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе », офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, пропонує власникам Mazda подбати про технічний стан свого авто і пройти комплексну діагностику автомобіля Mazda за акційною ціною - 50 грн. Сервісна акція триватиме до 8 серпня.

 «Комплексна діагностика» включає:

- діагностику ходової частини автомобіля;
- комп'ютерну діагностику електрообладнання авто;
- перевірку регулювання світла фар;
- перевірку АКБ;
- діагностику гальмівної системи;
- перевірку рівнів технічних рідин;
- перевірку розвал-сходження коліс *.

У разі необхідності подальшого обслуговування автомобіля, в рамках акції діють спеціальні ціни: знижка 50% на сервісні роботи і знижка 15% на запасні частини.

Детальна інформація за телефоном (044) 394-55-52, www.mazda.niko.ua і в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.

*принеобхідностірегулюваннярозвалу-сходження, зарезультатамидіагностики, спеціальнацінанарегулюваннярозвалу-сходженняскладає - 150 грн