Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» продовжує сезон знижок на сервіс для автомобілів Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, повідомляє про продовження до 30 вересня спеціальних знижок * на всі види сервісних робіт з обслуговування Mazda.

Своєчасна турбота про технічний стан автомобіля - це запорука надійності його експлуатації! «НІКО Істлайн Мегаполіс» нагадує водіям про необхідність регулярно проходити тех. обслуговування автомобіля і повідомляє про продовження сезону неймовірних знижок на всі види сервісного обслуговування Mazda до кінця вересня.

До 30 вересня 2014 кожен клієнт сервісної станції «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе має можливість скористатися знижками на обслуговування Mazda:

• Для гарантійних авто: 30% на роботи ** і 5% на запасні частини і видаткові матеріали.
• Для післягарантійних авто: 40% на роботи та 10% на запасні частини і видаткові матеріали.

Поспішайте скористатися неймовірно вигідним пропозицією офіційного сервісу «НІКО Істлайн Мегаполіс», адже строки акції обмежені, а умови - ексклюзивні!

Деталі за телефоном (044) 394-55-52, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.

* Знижки не сумуються зі знижками за Програмою лояльності або якими-небудь іншими спец.условіямі. Знижка розраховується від регулярної ціни за нормо-годину.

** Під спеціальні знижки не потрапляють послуги малярно-рихтувального цеху і кузовного ремонту.

Детальна інформація за телефоном (044) 394-55-52, www.mazda.niko.ua і в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13- му кілометрі Бориспільського шосе.