Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує поміняти б/у автомобіль на новеньку Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, пропонує провести обмін старого автомобіля на новеньку Mazda.

Автомобільний світ змінюється щодня, поповнюючись новими технологіями, які прагнуть зробити життя комфортнішим, стильно і сучасно. Відчути драйв і насолодитися комфортом, впустивши нові технології Mazda в своє життя, можливо вже сьогодні завдяки програмі трейд-ін в «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе.

Програма трейд-ін допомагає власникам автомобілів поміняти свій звичний, але вже послужив автомобіль на новий автомобіль Mazda. Провести обмін в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» - просто. Необхідно приїхати в автосалон, вибрати одну з моделей Mazda, тут же на станції провести оцінку і діагностику старого автомобіля і оформити покупку.

Процедуру оформлення покупки, а також зняття з обліку в ДАІ старого автомобіля, за бажанням клієнта, компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс» може взяти на себе. Програма трейд-ін дозволяє істотно заощадити час обміну старого автомобіля на новий, допомагає якісно змінити життя на краще.

Всі питання по програмі трейд-ін можна уточнити за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.