Новини

В «НІКО Істлайн Мегаполіс» Mazda стала доступнішою на 25 300 грн

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, повідомляє про чудову можливості придбати респектабельний автомобіль Mazda 6 з вигодою 23500 грн, і стильний кросовер Mazda CX-5 з вигодою до 25 300 грн.

Компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе повідомляє про прекрасну можливості придбати сучасні автомобілі з новітніми технологіями SKYACTIV - Mazda 6 і Mazda CX-5, знижка на які цієї осені досягає 25300 грн. У технологіях SKYACTIV втілені відчутні експлуатаційні переваги: економія палива, зменшення шкідливих речовин у вихлопних газах, поліпшення безпеки автомобіля, чудові швидкісні характеристики і керованість.

Стильний автомобіль зі спортивною зовнішністю і презентабельністю бізнес-класу Mazda 6 буде радувати власника і вражати пасажирів. Придбати його цієї осені можна зі знижкою в 23 500 грн.

Автомобіль нового покоління Mazda CX-5 є яскравим представником кросоверів, володіє всіма перевагами технологій SKYACTIV і чудово справляється з позашляховими умовами. Бензинова версія Mazda CX-5 доступна зі знижкою 25 000 грн. дизельна версія - 25300 грн.

Поспішайте з покупкою, адже пропозиція діє цієї осені до кінця жовтня.

Всі клієнти «НІКО Істлайн Мегаполіс» автоматично стають учасниками Програми лояльності «П'ять діамантів», яка діє у всій дилерській мережі «НІКО» і забезпечує учаснику знижки на покупку і обслуговування автомобіля, а також ряд додаткових і приємних переваг.
 
Детальну інформацію про пропозицію можна отримати за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.