Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує на NIKO Megapolis Drive Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе запрошує своїх клієнтів і всіх любителів швидкісної їзди 8-го листопада на тест-драйв автомобілів шести різних брендів на швидкісному шосе.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе, до складу якого входять дилерські центри Citroen, Ford, Renault, Mitsubishi, Mazda і Suzuki, запрошує в суботу, 8-го листопада, шанувальників якісних автомобілів і швидкісної їзди на тест-драйв NIKO Megapolis Drive Day .

Цей тест-драйв буде особливим з кількох причин. По-перше, учасники заходу зможуть випробувати автомобілі всіх брендів, представлених в Мегаполісі, а це понад 25 різних за своїм характером і філософії автомобілів. Серед тестових авто будуть як «робочі конячки», так і представницькі автомобілі. Citroen DS4, Ford Mondeo, Mazda 6, Mitsubishi Pajero Sport, Mazda CX-5, Renault Megane, Suzuki SX4 New, Ford Focus - це лише початок списку.
 
По-друге, випробування автомобілів буде проходити не на дорозі з сумнівним дорожнім покриттям, а на одній з кращих трас країни - трасі «Київ-Бориспіль», що дасть можливість водіям «розігнати» автомобіль до межі, який буде обмежений лише бажанням самого водія і правилами дорожнього руху. Такий тест-драйв дасть можливість оцінити динаміку автомобіля, поведінка на дорозі і різні технічні якості, які досвідчені водії відчувають на рівні підсвідомості. Різноманітність автомобілів дозволить відчути і порівняти переваги автомобілів різних брендів і моделей.

Крім захоплюючих тест-драйвів гостей NIKO Megapolis Drive Day очікують різноманітні конкурси, вікторини та частування. Міжнародний центр водіння FDW «Фізика Руху» здивує екстремальним автошоу, експерти «Автомобільного Мегаполісу НІКО» відповідять на будь-які питання на автомобільну тематику, аніматори зможуть порадувати і розважити самих маленьких гостей авто свята. Загалом, часу нудьгувати не буде.

Під час NIKO Megapolis Drive Day проходитиме збір коштів для поранених в зоні АТО. Запрошуємо всіх гостей тест-драйву взяти в ньому участь. Кожен внесок піде на добру справу.

Партнери NIKO Megapolis Drive Day: компанія «Мега-Ф», розробник і постачальник автомобільних охоронних систем і автоаксесуарів, автомобільний портал «Авто Ріа», авіакомпанія «междунардний Авіалінії України», гастрокафе KITCHEN.

Взяти участь в NIKO Megapolis Drive Day і гарантовано протестувати цікавлять моделі можна зареєструвавшись на сайті auto.niko.ua. Дізнатися більш детальну інформацію можна за телефоном (044) 394 55 55.