Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» провів свій перший NIKO Megapolis Drive Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» провів для шанувальників автомобільних брендів Ford, Renault, Mitsubishi, Suzuki, Mazda і Citroen незвичайний тест-драйв, родзинкою якого була можливість випробувати вподобаний автомобіль на швидкісному шосе.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе, до складу якого входять дилерські центри Citroen, Ford, Renault, Mitsubishi, Mazda і Suzuki, 8-го листопада запросив своїх клієнтів і партнерів на NIKO Megapolis Drive Day - перший тест-драйв у форматі швидкої їзди і безапеляційного випробування автомобілів на швидкісному шосе.

В цей день учасники заходу могли вибрати для тестового заїзду будь-який з 25 різних автомобілів. Представляючи одразу шість автомобільних брендів, «Автомобільний Мегаполіс НІКО» зміг запропонувати гостям на вибір абсолютно різні за своїм характером і призначенню автомобілі. Тут були і верткі міські «малюки», і представницькі автомобілі, і позашляховики, і, звичайно ж, помічники в бізнесі. Учасники тест-драйву були обмежені кількістю заїздів, тому в один день можна було порівняти автомобілі в одному класі, або ж, відчути різну гаму емоцій, відчуваючи, наприклад, по черзі Mitsubishi Pajero Sport, Mazda 6 і Citroen C4 Picasso.

Крім участі в тест-драйви гості NIKO Megapolis Drive Day могли пройти «Експрес-діагностику», в рамках якої фахівці «Автомобільного Мегаполісу НІКО» перевіряли автомобіль за основними пунктами технічного стану. За результатами діагностики кожен клієнт отримав флаєр на «Комплексну діагностику», за підсумками перевірок серед учасників були розіграні флаєри на 5 комплексних мийок за «Самий доглянутий автомобіль».

Приємний сюрприз для гостей заходу підготував міжнародний центр водіння FDW «Фізика Руху». Пілоти центру демонстрували справжній балет на асфальті за допомогою автомобілів-учасників тест-драйву. Також найсміливіші гості NIKO Megapolis Drive Day могли покататися в Drift Taxi з екстримальні водіями «Фізики руху».

Також були смачні частування, розваги для найменших гостей, різноманітні вікторини та конкурси з подарунками від партнерів. Але найголовнішим елементом програми, був збір коштів для поранених в зоні АТО. «Автомобільний Мегаполіс НІКО» проводить цю акцію на постійній основі і запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів взяти в ній участь.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» дякує партнерам NIKO Megapolis Drive Day за допомогу в організації заходу: компанію «АХА-Страхування», компанію «Мега-Ф», автомобільний сайт «AUTO RIA», авіакомпанію «Міжнародні Авіалінії України», гастрокафе KITCHEN, торгово- розважальний центр «Аеромол» і, звичайно ж, міжнародний центр водіння «Фізика Руху».

Записатися на індивідуальний тест-драйв і дізнатися про спеціальні умови на покупку автомобілів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» можна безпосередньо в дилерських центрах на Бориспільському шосе 13й км. або ж за телефоном 0 800 30 38 38.