Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує нову послугу - зберігання шин

У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» з'явилася нова послуга зі зберігання шин. Вартість зберігання становить 460 грн. на рік незалежно від розміру коліс. А при купівлі будь-якого комплекту шин в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» клієнти отримують сезон * зберігання шин у подарунок *.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе, повідомляє про нову послугу зі зберігання автомобільних шин. Незалежно від марки автомобіля, «Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує до послуг клієнтів шинний готель - це спеціально обладнане місце правильного зберігання автомобільних шин. Витримана температура приміщення без різких перепадів температур і вологості, правильне розміщення збереже шини у функціональному стані до наступного сезону.

Фахівці сертифікованих сервісних станцій «Мегаполісу» вчасно нагадають про сезонної зміні коліс і запропонують зручний час сервісу, за бажанням клієнта.

Для всіх бажаючих придбати будь-який комплект шин в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» один сезон зберігання шин надається в подарунок. В асортименті шини кращих виробників: Goodyear, Michelin, Nokian, Hankook та інші. У відділі аксесуарів завжди можна підібрати стильні і міцні оригінальні диски від виробника.

Детальніше про сервіси в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» можна безпосередньо в дилерських центрах на Бориспільському шосе 13-й км. або ж за телефоном 0 800 30 38 38.

* Під подарунком мається на увазі один сезон безкоштовного зберігання: в зимовий період (з 31 жовтня по 1 квітня) або в літній період (з 1 квітня по 31 жовтня) з моменту оформлення договору зберігання.