Новини

Автомобільний Мегаполіс НІКО »запрошує на NIKO Megapolis Happy Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів відвідати перший сімейне свято в Мегаполісі - NIKO Megapolis Happy Day.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе запрошує своїх клієнтів і партнерів відвідати разом з дітьми перший NIKO Megapolis Happy Day «У новорічній лабораторії Санти», який проходитиме в суботу, 20 грудня, з 12:00 до 16:00, на території дилерського центру «НІКО Форвард Мегаполіс».

У цей день Мегаполіс перетвориться на справжню ковальню чудес, і не простих чудес, а найбільш захоплюючих - наукових. Маленькі гості заходу дізнаються як працює вертоліт, приймуть участь в змагання на вимірювання обсягу легень, дізнаються, що таке сухий лід, як з'являється звук і як можна регулювати звукову хвилю, навчаться готувати газовану воду і «лизунів» з супер-слизу і багато іншого.

Також гостей NIKO Megapolis Happy Day обов'язково порадує спеціальна «Магічна пошта», ярмарок карамелі та еко-іграшок, майстер-класи з виробництва святкових свічок і, звичайно ж, розіграш подарунків від «Автомобільного Мегаполісу НІКО».

Дорослим гостям свята також не доведеться нудьгувати, адже для них буде обладнана спеціальна зона, в якій вони зможуть розслабитися і перекусіть.Также, в той час поки діти розважаються в «Лабораторії Санти», батьки можуть провести тест драйв автомобілів, представлених в «Автомобільному Мегаполісі НІКО».

Дізнатися більш детальну інформацію про свято можна на сайті auto.niko.ua або за телефоном 044 392-11-11.