Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» провів NIKO Megapolis Happy Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» 20 грудня разом з клієнтами та партнерами провів на території Мегаполісу перший новорічний сімейне свято - NIKO Megapolis Happy Day.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе в суботу 20 грудня разом зі своїми клієнтами і партнерами відкрив сезон новорічних свят і провів веселий зимовий NIKO Megapolis Happy Day.

На святі і дорослі, і діти, перебуваючи у новорічній атмосфері, були учасниками чудесних перетворень «У новорічній лабораторії Санти», яка розмістилася в цей зимовий день на території дилерського центру «НІКО Форвард Мегаполіс».

В автосалоні були враховані інтереси гостей різного віку. Для найменших гостей, які тільки роблять перші кроки, був сніжно-пухнастий острівець з іграшками, для діток постарше - ігрові зони для малювання і виробів, майстер-класи, в яких з азартом брали участь і їхні батьки.

Школярам вчений Санта розповів про закони фізики і хімії, які ми спостерігаємо в повсякденному житті кожен день. А також багато цікавого про те, як працюють автомобілі, гелікоптери та інші механізми.

Для гостей NIKO Megapolis Happy Day працювала спеціальна «Магічна пошта», ярмарок карамелі, еко-іграшок, проходили майстер-класи з виготовлення святкових свічок і, звичайно ж, розіграш подарунків від партнерів «Автомобільного Мегаполісу НІКО».

Дорослі гості свята активно брали участь у вікторинах та майстер-класах, а також могли відпочити, розслабитися і перекусити. Поки діти розважалися в «Лабораторії Санти», батьки змогли ближче познайомитися з усіма марками автомобілів, які представлені в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» і докладніше дізнатися про сервіси.

Фотозвіт свята на сайті auto.niko.ua.
Про сервісах Мегаполісу можна дізнатися за телефоном 044 394 55 55