Новини

Сервісна акція для автомобілів Mazda від «НІКО Істлайн Мегаполіс»

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, з 1-го лютого пропонує власникам автомобілів Mazda скористатися сервісної акцією, яка надає знижку 25% на сервісні роботи і 10% на запасні частини.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, повідомляє про те, що з лютого діє акційна пропозиція для власників післягарантійних автомобілів Mazda. Скориставшись акційною пропозицією можна отримати 25% знижки на роботи та 10% знижки на купівлю запасних частин.

У технічному оснащенні сервісній станції «НІКО Істлайн Мегаполіс» 8 постів, у тому числі пункт інтерактивного приймання, пост розвалу / сходження і 2 мийки. Всі співробітники сервісної станції «НІКО Істлайн Мегаполіс» пройшли профільне навчання і регулярно підвищують свою кваліфікацію, саме тому технічне обслуговування автомобілів та їх ремонт клієнти отримують на високому рівні.

Графік роботи СТО: пн-сб .: 09: 00-20.00.

Детальна інформація за телефоном (044) 394-55-52 та в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.