Новини

У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» діє весняна акція - «вигідний шиномонтаж» за 200 грн.

У сервісних центрах «Автомобільного Мегаполісу НІКО» для автомобілів Mazda з 2 березня по 15 травня проходить весняна акція «вигідний шиномонтаж» за 200 грн.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує власникам автомобілів Mazda скористатися весняної акцією «вигідний шиномонтаж» від 200 грн. Акція діє у всіх дилерських центрах Мегаполісу, в дану вартість входить шиномонтаж і балансування коліс.

У зв'язку зі зміною сезонної гуми, нагадуємо, що в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» працює шинний готель - спеціально обладнане місце правильного зберігання автомобільних шин. Послуги якого надаються автовласникам незалежно від марки автомобіля, оплату можна робити за сезон або за рік. Вартість зберігання становить 460 грн. на рік незалежно від розміру коліс. А при купівлі будь-якого комплекту шин в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» клієнти отримують сезон зберігання шин у подарунок *.

Потужності сервісних станцій «Автомобільного Мегаполісу НІКО» дозволяють виконувати будь-які види сервісних робіт для автомобілів різних брендів знаходяться як в гарантійному так і післягарантійне періоді обслуговування.

Сервісна станція «НІКО Істлайн Мегаполіс» працюює з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00.

Детальніше про сервіси можна дізнатися безпосередньо в дилерському центрі на Бориспільському шосе 13-й км. або за телефоном (044)394-55-52.

* Акційна ціна поширюється для коліс R13-R15; для R16-R17 - 240 грн., більше R17 - 280 грн. У вартість не включені витратні матеріали. На акцію не поширюються будь-які знижки.**Під подарунком мається на увазі прибання послуги за 1,20 грн з ПДВ.