Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує на весняний NIKO Megapolis Drive Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» в суботу 23 травня запрошує на весняний NIKO Megapolis Drive Day. На весняному тест-драйві будуть представлені новинки 2014-2015 років від бренду Mazda, а також інших брендів представлених в «Автомобільному Мегаполісі НІКО».

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе запрошує в суботу 23 травня з 10.00 до 16.00 на захоплюючий весняний NIKO Megapolis Drive Day. Цей захід Мегаполіс проводить традиційно у форматі автомобільного пікніка, на якому гості знайомляться з автомобільними брендами Мегаполісу в режимі тест-драйвів.

Цього року Мегаполіс пропонує новинки 2014-2015 років від брендів «Автомобільного Мегаполісу НІКО», у тому числі Mazda, які можна буде протестувати і відчути справжні емоції від швидкості і драйву. Крім того, NIKO Megapolis Drive Day подарує унікальну можливість провести тест-драйв автомобілів майбутнього - електромобілів.

На заході також можна буде ближче познайомитися з комерційною технікою заявлених брендів. Спеціальна експозиція дозволить порівняти моделі, а консультанти дадуть відповідь на всі запитання.

NIKO Megapolis Drive Day традиційно порадує цілою програмою заходів, в якій передбачені різні конкурси, вікторини та частування. Самих активних учасників чекають подарунки. Заряд драйвовою енергії подарує міжнародний центр водіння FDW «Фізика Руху». Крім яскравого і драйвового шоу від дрифт-експертів, гості зможуть випробувати свою сміливість на «дрифт-таксі».

Маленьких гостей свята чекає програма від аніматорів, спортивні ігри, батут, солодкі сюрпризи.

Всіх учасників тест-драйву чекають спеціальні умови на покупку автомобіля і сервісного обслуговування.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує відчути справжній драйв і отримати свіжий заряд енергії від нового автомобіля!

Партнери NIKO Megapolis Drive Day: компанія «НІКО Трейдинг» - офіційний імпортер і дистриб'ютор мастильних матеріалів Mobil, міжнародний центр водіння «Фізика Руху», авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України».
Запис на тест-драйв за телефоном (044) 394-55-55, а також на сайті www.auto.niko.ua.