Новини

В «НІКО Істлайн Мегаполіс» - нова Mazda в обмін на стару іномарку

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, оперативно проводить обмін старого автомобіля на новеньку Mazda за програмою трейд-ін.

Стильні сучасні моделі бренду Mazda оснащені новітніми технологіями, відповідають всім сучасним технічним вимогам і перевершують очікування автомобілістів. Кожен автомобіль з модельного ряду Mazda готовий стати вашим новим комфортним і безпечним автомобілем.

Програма трейд-ін в «НІКО Істлайн Мегаполісі» проводить обмін «втомленого» автомобіля на новітню Мазду за простою і зрозумілою схемою: необхідно приїхати в автосалон вибрати вподобану модель, тут же на станції провести оцінку та діагностику старого автомобіля, і оформити покупку.

Процедуру оформлення покупки, а також зняття з обліку в ДАІ старого автомобіля, за бажанням клієнта, компания «НІКО Істлайн Мегаполіс» може взяти на себе. Програма трейд-ін дозволяє істотно зекономити час обміну старого автомобіля на новий, допомагає якісно змінити життя на краще.

Відчуйте переваги нової Mazda!

Всі подробиці за програмою трейд-ін можна дізнатись за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.