Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» 21 червня візьме участь у фестивалі KidsFest

Офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області «НІКО Істлайн Мегаполіс» 21 червня 2015 року візьме участь у фестивалі KidsFest, який пройде в ТРЦ «ART Mall» м. Київ, вул. Заболотного, 37 з 10.00 по 22.00.

«НІКО Істлайн Мегаполіс», який знаходиться на Бориспільському шосе повідомляє про свою участь у дитячому фестивалі KidsFest, який пройде 21 червня 2015 року в ТРЦ «ART Mall» м.Київ, вул.Заболотного, 37 з 10.00 по 22.00.

На дитячому фестивалі KidsFest «НІКО Істлайн Мегаполіс» організовує зону розваг для дорослих - тест-драйв автомобіля Mazda CX-5 з дизельним двигуном.

На фестивалі представлять 4 унікальних проекти: перше в Україні дитяче місто професій KidsWill, artФабрика, галерея A-Gallery, розважальне містечко для малюків Yu Kids Island. На фестивалі буде відбуватися грандіозне будівництво залізниці з конструктора LEGO, концерт, ігри для всієї родини від творчої команди KidsWill.

Вас чекають незабутні вихідні з захоплюючими іграми для дітей і справжніми враженнями для дорослих!

Детальна інформація за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.