Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» надає 50% знижку на сервіс

«НІКО Істлайн Мегаполіс» в серпні пропонує всім новим клієнтам 50% знижку на сервіс * автомобілів Mazda.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, який представляє автомобілі Mazda, робить привабливу пропозицію власникам авто цього бренду. У серпні кожен новий клієнт сервісного центру «Ніко Істлайн Мегаполіс» крім швидкого і якісного обслуговування отримає 50% знижку на сервісні роботи.

Сервісна станція «Ніко Істлайн Мегаполіс» - це максимально лояльні ціни, вигідні сезонні пропозиції і висока якість робіт. Станція технічного обслуговування надає повний набір послуг з технічного гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів. У роботі застосовується сучасне високотехнологічне обладнання, використовуються тільки оригінальні запасні частини. Співробітники сервісної станції, насамперед, працюють на побудову довгострокового співробітництва з клієнтами, тому й пріоритетом у роботі є прозорі взаємини і якісна робота.

Детальніше про сервісну станцію «НІКО Істлайн Мегаполіс» і спеціальну акцію для нових клієнтів можна дізнатися за телефоном (044) 394-55-52, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.

* Знижка поширюється на роботи по сервісному обслуговуванню автомобілів Mazda, які раніше не обслуговувалися в «НІКО Істлайн Мегаполіс». Акція діє з 8.08.2015р. по 15.09.2015р.