Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на NIKO Megapolis Drive Day

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на свято для всієї родини, на якому, кожен знайде для себе заняття до душі. Гостей свята чекають тест-драйви, презентації автоновинок, дитячий кінотеатр, школа парковки і багато іншого.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, який представляє автомобілі Mazda запрошує в суботу, 17 жовтня, на NIKO Megapolis Drive Day у форматі свята для всієї родини. З 10:00 до 17:00 гостей чекатимуть розваги, частування та враження. Кожен знайде собі заняття до смаку.

У цей день можна буде протестувати автомобілі на швидкісному шосе, або ж в більш спокійних умовах. На тест-драйві від бренду Mazda будуть представлені бестселери: дизельний кросовер Mazda CX-5 і автомобіль року в Україні 2015 - Mazda 3. Також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» кожен бажаючий зможе пройти тест-драйв динамічного седана Mazda 6. Крім того, на заході працюватиме спеціальна зона сервісу, де можна буде дізнатись всі подробиці про тех. обслуговування автомобіля, спеціальні акції з підготовки до зими і т.д.

Для дівчат, які тільки нещодавно сіли за кермо, працюватиме школа «авто леді», викладачі якої швидко навчать паркуватися «із закритими очима» та іншим премудростям лихого водіння. Приємна новина для гостей з маленькими дітьми: крім ігрової зони буде також працювати дитячий кінотеатр. І традиційно усіх чекають частування, розіграші подарунків та лотереї.

Партнери свята: міжнародний центр водіння «Фізика руху», авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», портал auto.ria, компанія «АХА Страхування», ТРЦ Art Mall, офіційний імпортер і дистриб'ютор автомобілів Mazda в Україні ДП «АВТО Інтернешнл» та компанія-постачальник охоронних систем «Мега-Ф».

Записатися на NIKO Megapolis Drive Day можна на сайті по телефону (044) 394-55-55, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.