Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на знайомство з новою Mazda 2

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилерський центр Mazda на Бориспільському шосе, запрошує всіх шанувальників автомобілів Mazda познайомитися з новинкою модельного ряду - нової Mazda 2.

Компанія Mazda в черговий раз блискуче з'єднала на перший погляд несумісні речі - традиції і сучасність.

Нова Mazda 2 - четверта модель, створена на основі дизайнерської концепції «KODO - душа руху» і технології SKYACTIV. Цей автомобіль готовий змінити сам підхід до сприйняття машин класу «суперміні». Ключове слово для Mazda 2 - «більше». Більше місця за рахунок більшої довжини і більшої колісної бази, більше комфорту за рахунок застосування найсучасніших технологій SKYACTIV.

Від конкурентів Mazda 2 відрізняє наявність проекційного дисплея, мультимедійної системи з кольоровим семидюймовим сенсорним монітором (MZD Connect), управління якої здійснюється за допомогою джойстика - HMI коммандера, LED-фари і комплекс інтелектуальних систем активної безпеки i-ACTIVSENSE.

При розробці інтер'єрних рішень перед виробником стояли і успішно виконані три завдання: збільшити простір салону і динамічність, підвищити рівень якості матеріалів і запропонувати більш широкий вибір кольорів. В Україні представлені п'ять кольорів, включаючи два абсолютно нових: спортивний Dynamic Blue і стильний Smoky Rose.

Чекаємо вас в салоні «НІКО Істлайн Мегаполіс», де ви зможете на власному досвіді оцінити всі переваги нового автомобіля.

Детальну інформацію про нову Mazda 2 можна отримати за телефоном (044) 394-55-55, на сайті mazda.niko.ua, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.