Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на новорічне свято для всієї родини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на дитяче сімейне свято NIKO Happy Day. Маленьких гостей свята чекають новорічне наукове шоу, майстер-класи та подарунки, а їх батьків - ярмарок, приємний відпочинок і тест-драйви.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Mazda на Бориспільському шосе, запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів на сімейне новорічне свято NIKO Happy Day. 19 грудня, з 12:00 до 16:00, Мегаполіс перетвориться в лабораторію містера Грю, який разом із забавними і трохи шкідливими міньйонами влаштує справжнє наукове шоу для маленьких гостей свята.

Крім наукового шоу діток чекають різні майстер-класи та веселі конкурси. Маленькі гості познайомляться з веселими жовтими чоловічками міньйонами і потраплять у справжню детективну історію з порятунку Діда Мороза і Снігуроньки. У казковій виставі діти потраплять в загадкову лабораторію доктора Фаріо і містера Грю, де побачать супер-експерименти і винайдуть еліксир з порятунку міньйона Стюарта.

Дорослі гості також не залишаться без уваги. Крім тест-драйвів і приємної лаунж-зони, батьків чекає ярмарок, на якому можна буде придивитися собі органічну косметику для тіла і волосся, теплі модні вовняні снуди і шапочки, купити натуральну випічку і різні солодощі, познайомитися з мовної студією Lala English та багато іншого.

Записатися на NIKO Happy Day можна за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе. Чекаємо вас 19-го грудня на казкове новорічне шоу!