Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» пропонує вигідні кредити на Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, пропонує придбати стильний новий автомобіль Mazda, скориставшись умовами партнерської програми Mazda Finance.

Компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе пропонує не відкладати задоволення від нового стильного автомобіля Mazda, а скористатися програмою Mazda Finance і отримати всі переваги нового авто вже сьогодні. Унікальний дизайн і технологічна досконалість Mazda створюють настрій, дають впевненість у кожному русі.

Кредитна пропозиція програми Mazda Finance дозволяють вибрати зручні умови для кожної ситуації. Мінімальний авансовий платіж становить 20% * від вартості автомобіля **. Мінімальна процентна ставка 0,01% річних у гривні можлива за умови 60% авансового платежу. Максимальний термін кредитування можливий до 7 років. Також в кредит включено тариф КАСКО з першого року і становить від 7,99%. Комісія залежить від терміну кредитування.

Усі клієнти «НІКО Істлайн Мегаполіс» автоматично стають учасниками Програми лояльності «П'ять діамантів», яка діє у всій дилерській мережі «НІКО» і забезпечує учаснику знижки на покупку і обслуговування автомобіля, а також ряд додаткових і приємних переваг.

Детальну інформацію про кредитні умови програми Mazda Finance можна отримати за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.