Новини

Кредити на Mazda під 0,001% річних

Компанія «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе пропонує не відмовляти собі в задоволенні відправитися в літню подорож за кермом комфортабельного, технологічного і досконалого в усіх відношеннях автомобіля Mazda. А щоб полегшити для себе купілю бажаного авто, клієнти дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс» можуть скористатися програмою фінансування.

Кредитні програми, доступні в дилерському центрі, дозволяють вибрати найоптимальніші умови для кожного клієнта. Мінімальний авансовий платіж становить 10% від вартості автомобіля. Мінімальна процентна ставка 0,001% річних в гривні можлива за умови 60% авансового платежу. Максимальний термін кредитування - 7 років.

Нагадуємо, що всі клієнти «НІКО Істлайн Мегаполіс» стають учасниками Програми лояльності «П'ять діамантів», яка діє у всій дилерській мережі «НІКО» і забезпечує учаснику знижки на покупку і обслуговування автомобіля, а також ряд додаткових і приємних переваг.

Детальну інформацію про кредитні програми можна отримати по телефону (044) 394-55-55, на нашому сайті mazda.niko.ua, а також в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.