Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує на фестиваль «День Сім'ї» та тест-драйв Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda на Бориспільському шосе запрошує на тест-драйв автомобіля Mazda СX-5 в рамках фестивалю «День Сім'ї» в ТРЦ ARTMall.

14 травня «НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda на Бориспільському шосе, запрошує всіх теперішніх і майбутніх автомобілістів на тест-драйв Mazda СX-5 в рамках фестивалю «День Сім'ї» від ТРЦ ARTMall і дитячого міста професій KidsWill.

«День Сім'ї» - це буде свято для дітей і їх батьків - сучасний, яскравий і цікавий! У програмі фестивалю грандіозний OPEN AIR, концертна шоу-програма і парк розваг. Справжнім видовищем стане фестиваль хореографії KidsWill Dance Fest і відкритий чемпіонат України з брейкинга Battlehills kids. Любительок прекрасного чекає ярмарок hand-made товарів, в той час, як чоловіки зможуть активно провести час в спорт-зоні. Для самих маленьких працюватиме ігротека з м'якими пуфами, іграшками і улюбленими героями - Фіксіками. У дитячому місті професій KidsWill пройдуть творчі і кулінарні майстер-класи. А також, в рамках фестивалю «День Сім'ї», для батьків буде відкритий вхід на станції, де вони зможуть освоїти нові професії разом зі своїми дітьми.

А для тих, хто захоче поєднати приємне з корисним, «НІКО Істлайн Мегаполіс» пропонує в суботу, 14 травня, випробувати автомобіль Mazda СХ-5 з дизельним двигуном. Учасники тест-драйву зможуть не тільки протестувати авто, але і дізнатися багато корисного про сервісне обслуговування автомобілів Mazda і отримати детальну інформацію про варіанти фінансування покупки автомобілів, які пропонує Автомобільний Мегаполіс НІКО.

Детальніше про тест-драйв можна дізнатися за телефоном (044) 394-55-55, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.