Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» відкриває перший в Україні позашляховий автодром

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує випробувати автомобіль на унікальній для України обладнаній позашляховій трасі. Запис на тест-драйви вже відкрита.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе відкриває першу в Україні обладнану offroad-трасу. На майданчику розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

Кілька слів про перешкоди:

1. Ролики: конструкція дозволяє відчути роботу і швидкодію систем управління повним приводом і роботу противбуксувальної системи автомобіля, дозволяє моделювати пробуксовку 1-го, 2-х, 3-х і 4-х коліс.

2. Бічний ухил (30˚): дозволяє оцінити стійкість до перекидання і геометричну прохідність автомобіля, кути в'їзду і з'їзду, на даній перешкоді можливе виконання вправи - «діагональне вивішування».

3. Гірка (34˚): рівень ухилу більше 30 градусів рідко зустрічається в реальній експлуатації, тому даний атракціон дозволяє оцінити прохідність автомобіля, тягові можливості двигуна, а також роботу системи допомоги в практично максимальних значеннях.

4. Колоди і камені: в конструкцію даної перешкоди закладена можливість відчувати реальний кліренс автомобіля, його хиткість і особливості «комфорту» в салоні, роботу підвіски, а також роботу системи протидії прослизанню коліс при різних режимах повного приводу.

5. Пісок: демонструє прохідність автомобіля з повним приводом і без нього.

6. Перекати: дозволяють продемонструвати стійкість автомобіля до хиткості, роботу підвіски, а також реально оцінити різницю в компонуванні і різновидах кузова автомобіля: рама, комбінована рама, універсал, хетчбек, седан.

7. Душ: застосовується для демонстрації спрацьовування системи автоматичного включення склоочисників і зміни режиму роботи в залежності від інтенсивності дощу.

8. «Лежачі» поліцейські: перешкода дозволяє оцінити властивості підвіски в її повсякденних проявах.

9. Басейн (максимальна глибина 1200 мм): перешкода показує можливість автомобіля пройти водну перешкоду, наприклад - глибоку калюжу.

Запрошуємо клієнтів автосалону Mazda провести повну всебічну перевірку технічних характеристик автомобіля на професійному майданчику. На сьогоднішній момент «Автомобільний Мегаполіса НІКО» для тест-драйву на автодромі пропонує модель Mazda CX-5. Також незабаром ми запропонуємо спеціальну програму для легкових автомобілів.
Детальніше дізнатися про позашляховий автодром і записатися на тест-драйв можна за телефоном (044) 394-55-55, на сайті auto.niko.ua, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.