Новини

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує познайомитися з оновленими Mazda3 і Mazda6

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області, запрошує познайомитися з оновленими Mazda3 і Mazda6.

У салоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» вже доступні до покупки оновлені Mazda3 і Mazda6. Оновлені автомобілі мають переваги, які особливо відчуваються в осінньо-зимовий період. Нові LED фари дають яскравий білий світ, новітня система контролю руху G-Vectoring Control - дозволяє відчувати себе впевнено на слизькій дорозі. Автомобілі також оснащені камерою і датчиками парковки. З настанням холодів нові функції підігріву керма на оновлених Mazda3 і Mazda6, а також підігрів задніх сидінь на Mazda6 дозволяють створити комфортне для вас тепло.

Відчути переваги моделей в русі можна відвідавши салон «НІКО Істлайн Мегаполіс». На тест-драйві представлені оновлені Mazda3 і Mazda6 з автоматичною коробкою передач і об'ємом двигуна 1,5 і 2,5 відповідно.

Детальна інформація за телефоном (044) 394-55-55 та в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13- му кілометрі Бориспільського шосе.