Новини

NIKO Megapolis Drive Day

30 травня 2017

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує 10 червня на NIKO Megapolis Drive Day

 «НІКО Істлайн Мегаполіс» проводить щорічне автомобільне свято для всіх автолюбителів - NIKO Megapolis Drive Day. 10 червня з 11.00 до 17.00 запрошуємо автомобілістів з сім'ями і друзями відчути атмосферу навколосвітнього тест-драйву, яку створять автомобілі 8 світових брендів з різних куточків світу: Citroen Ford, Fiat, Renault, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki.

«НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе запрошує в суботу, 10 червня з 11.00 до 17.00 на яскравий, пізнавальний NIKO Megapolis Drive Day. Ми запрошуємо всіх автомобілістів з сім'ями і друзями на автомобільне свято, який цього року пройде як пізнавальне і захоплюючу подорож навколо світу. Створять колорит різних куточків світу автомобільні бренди різних країн: американський Ford, італійський Fiat, французькі Citroen і Renault, японські - Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki.

Відчувши колорит кожного автомобільного бренду в русі, закріпити смак відмінностей різних культур допоможе кухня різних країн світу. Вас чекають соковиті американські бургери, тонкий смак японських суші, середземноморські салати і тонізуючі напої. На пам'ять залишаться яскраві фото та незабутні враження від дрифт-таксі.

Дітей в цей день будуть зустрічати улюблені казкові герої з якими вони потраплять в епізоди улюблених мультфільмів, пограють в ігри, візьмуть участь в конкурсах. Також для дітей майстер-класи, аквагрімм, мильні бульбашки і солодкі частування.

Яскравим гостем заходу стане «спортивна» - Mazda MX-5 на якому можна буде провести незабутній слалом під керівництвом досвідчених тренерів з контраварійного водіння.

На NIKO Megapolis Drive Day Вас чекають нові технологічні рішення автомобільного питання, а також смак, стиль і відмінний настрій.

Випробувати в русі Mazda можна буде в різних форматах: на швидкісній трасі і на спеціально обладнаній оффроуд майданчику.

Реєстрація на тест-драйв бажаного автомобіля відкрита:http://auto.niko.ua/

Партнерами NIKO Megapolis Drive Day стали: компанія «НІКО Трейдінг» - офіційний імпортер і дистриб'ютор мастильних матеріалів Mobil, міжнародний центр водіння «Фізика Руху», страхова компанія «ВУСО», лізингова компанія «УЛФ-Фінанс».

Детальніше про автомобілі Mazda в «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, по телефону (044) 394 55 55.