Новини

«Перше знайомство зі знижкою 15%»!

5 лютого 2018

У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» в період з 05 лютого 2018 по 05 березня 2018 року стартує сервісна кампанія «Перше знайомство зі знижкою 15%»!

У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» в період з 05 лютого по 05 березня 2018 року стартує сервісна кампанія для нових клієнтів - «Перше знайомство зі знижкою 15%».

Це чудова можливість провести професійне технічне обслуговування автомобіля за вигідними цінами.

Тільки в період з 05 лютого по 05 березня 2018 року кожен новий клієнт сервісної станції Mazda отримає комплімент від «Автомобільного Мегаполіса НІКО» у вигляді знижки 15% на запчастини і 15% на роботи до вашого автомобіля.

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» - це найбільший центр, який об'єднує в собі сім офіційних дилерських підприємств і сервісних станцій, фахівці яких дадуть відповідь на всі питання щодо вибору та експлуатації автомобіля.

Під час очікування вашого автомобіля, кожен відвідувач зможе провести час в комфортних зонах для відпочинку, випити запашної кави або чаю, а також насолодитися дружньою атмосферою наших дилерських центрів. Кожна кімната відпочинку обладнана дитячою зоною з іграшками, яка не дозволить занудьгувати маленьким дітям. Дорослі і діти старшого віку зможуть весело провести час граючи в Playstation або на iPad.

Чекаємо Вас в салонах «Автомобільного Мегаполіса НІКО» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, телефон (044) 394-55-52.