Новини

Mazda розпочинає святковий сезон вже зараз!

4 грудня 2018

Святковий сезон розпочато  - спеціальні пропозиції на поточний склад автомобілів від Mazda!

Не потрібно чекати Нового року для подарунків -  Mazda розпочинає святковий сезон вже зараз!

З 4 грудня 2018 року Mazda пропонує своїм клієнтам скористатися чудовою нагодою і завітати до салонів офіційних дилерів, де на вас чекають спеціальні пропозиції на поточний склад лінійки кросоверів  Mazda та навіть на нову Mazda6!

Яскравий та витончений дизайн КОДО - душа руху , надзвичайно економічні, надійні  та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України бензинові двигуни Skyactiv, комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense та додаткова система контролю руху автомобілю G-Vectoring Сontrol не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять подорож максимально безпечною та комфортною!

Обирайте модель, яка підходить саме вам:

Потужна та стильна нова Mazda6 – із додатковою перевагою до 30 700 грн. в кузові седан та 20 300 грн. в кузові універсал.

Яскравий компактний кросовер Mazda СХ-3 - із додатковою перевагою до 39 100 грн.

Кросовер 2018 року в Україні -  Mazda CX-5 - з додатковою вигодою до 39 100 грн.

Флагман модельної лінійки Mazda СХ-9 в комплектації Premium – із додатковою вигодою  60 000 грн.

Крім того, у всій офіційній дилерській мережі Mazda в Україні діє спеціальна програма кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2х років.

* За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної дилерської мережі Mazda в Україні – компанії ДП «АВТО Інтернешнл». Спеціальні роздрібні ціни діють з 04.12.2018. Кількість автомобілів обмежена.