Тест-драйв
Ваше Ім'я*
Контактний телефон*
Контактний email
Бажаю отримувати інформацію про акції, знижки
та новини від Mazda

Згоден на обробку моїх персональних даних, наведених на цій сторінці, в Базі персональних даних клієнтів, що створюється ДП «АВТО Інтернешнл» і використовується ним та його партнерами з метою аналізу задоволення клієнтів рівнем післяпродажного обслуговування та інформування про продукцію Mazda, в тому числі про сервісні програми, що пропонуються виробником транспортного засобу, а також для забезпечення реалізації відносин у сфері податкового та бухгалтерського обліку. Про права, надані Законом України «Про захист персональних даних» повідомлений.*


*Поля обов'язкові для заповнення

Позашляховий тест-драйв

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе відкриває першу в Україні обладнану offroad-трасу. На майданчику розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

Запрошуємо клієнтів автосалону Mazda провести повну всебічну перевірку технічних характеристик автомобіля на професійному майданчику. На сьогоднішній момент «Автомобільний Мегаполіса НІКО» для тест-драйву на автодромі пропонує модель Mazda CX-5. Також незабаром ми запропонуємо спеціальну програму для легкових автомобілів.

Ви можете залишити заявку на позашляховий тест-драйв в он-лайн формі за посиланням  (http://auto.niko.ua/megatd/)  і наші менеджери зв'яжуться з Вами для узгодження деталей.